Post Reply 
Tēli. ceturtā nodaļa
Offline Samanta la Monrefa
Atteicies
22

Izcilie veterāni

Reputation: 0
Vindictus Veridian
Post: #1

Par tēlu veidiem un iespējām lasi foruma apraksta pavedienā.

Pats galvenais, ko jāatceras - iesācējiem un arī ne - iesācējiem labāk veidot ikdienišķus tēlus, kurus pats vari izprast. Ar tādiem ir vieglāk iepazīt LS pasauli un saprast, kas ir kas. Neieteiktu sākt LS dzīvi ar traumētu, nekomunikablu tēlu - būs grūtāk gan pašam, gan citiem, un lomu spēle drīz apniks, jo tēls nevarēs ne ar vienu veidot attiecības un vispār sapostot, līdz ar to nāksies visu laiku rakstīt, kā tēls sēž kaktiņā un neko nedara.

Par tēla vārdu jāsaka: Neaizmirstiet, ka CC nav kanona tēlu, t.i., nekādas Hermiones Grendžeras vai Nimfadoras Tonksas, vai Emmas Vatsones. Nav pieļaujami arī citu grāmatu (filmu, multeņu, stāstu u.tml.) tēli - Artēmijs Fauls, Trojas Helēna, Homērs Simpsons.

Tēla mācību kursu (un tā arī vecumu) izvēlaties atbilstoši savām vēlmēm. Vecums var svārstīties viena gada robežās (piemēram, ceturtajā kursā var mācīties gan trīspadsmit, gan piecpadsmit gadu veci skolēni), ja tiek atrasts piemērots paskaidrojums, kāpēc tā.

Tēla tronis. Ir četri torņi - Grifidors, Kraukļanags, Elšpūtis un Slīdenis - kuros var mācīties. To galvenās īpašības ir pārņemtas no Harija Potera grāmatām. Tornis, kurā tavs tēls tiks iešķirots, kļūs par sava veida zīmogu un ģimeni - sava torņa koptelpā skolēni atpūtīsies, guļamistabās gulēs, un mācības notiks kopā ar sava torņa audzēkņiem.

Grifidors
Grifidora vidējais skolēns ir drosmīgs, krietns, draudzīgs, godīgs, uzticams un laipns. Protams, esot Grifidorā, var būt tikai dažas no šīm īpašībām, un noteikti jābūt arī kādai nejaukai īpašībai, jo cilvēks (tēls) nevar būt tikai jauks.

Kraukļanags
Kraukļanagā mācās gudri, cītīgi, lepni, uzticami, drosmīgi - taču ne pārgalvīgi, kas vairāk raksturīgs Grifidoram - skolēni. Tāpat kā citos torņos, arī Kraukļanaga skolēnam ir jāpiemīt kādai sliktai īpašībai.

Elšpūtis
Elšpūtī mācās cītīgi, taisnīgi, uzticīgi, pacietīgi un iespējams arī naivi skolēni. Taču arī viņiem, protams, nepieciešama kāda nejauka īpašība.

Slīdenis
Slīdeņa skolēni ir viltīgi, izmanīgi, nereti sarkastiski vai nejauki. Svarīga tīrasinība un naudas daudzums. Tomēr atceries, ka neviens slīdenis nevar būt pilnīgi ļauns.

Tēla biogrāfiju labāk veidot vienkāršu - nav jēgas padarīt savu tēlu par daudzcietušu bāreni vai karaļa meitu tikai tāpēc, ka tas šķiet krutāk - to ir grūti izspēlēt un vispār labi pamatot un iztrādāt. CC ir ļoti maz bērnu no šķirtām ģimenēm, lai gan reālajā dzīvē tādu nepavisam nav maz - labāk nomiruša vecāka vietā izvēlēties izšķīrušos vecākus, jo tas būs tik pat interesanti, taču neparastāk un reālāk.

Raksturs var būt dažāds, bet katram tēlam ir jābūt gan labajām īpašībām, gan trūkumiem. Tēls var būt gan negatīvs, gan pozitīvs - nejauks, skumjš, jautrs, draiskulīgs, īgns - taču tas nevar būt tikai labs vai pilnīgi ļauns. Raksturu izdomājot, jāņem vērā tas, kurā tornī vēlies nokļūt. Turklāt tad, ja anketā ir ierakstīts, ka esi nežēlīga aprēķinātāja (vai izspiedējs), spēlē tu nevari būt godīga, mīlīga meitene/zēns, tāpēc raksti īpašības, kuras vēlāk varēsi nospēlēt LS. Protams, tēls laika gaitā var mainīties, bet ne pavisam uz citu pusi.

Tēla izskata aprakstā vari ierakstīt ne vien ķermeņa izskatu - garš, īss, tievs, resns - bet arī iemīļotāko apģērba stilu, parasti valkātās krāsas, matu garumu, sejas pantus, ādas krāsu utt. Ņem vērā, ka arī šajā punktā nevajag pārspīlēt, jo dzīvē nav sastopamas ne sarkanas acis (ja vien ļoti lietišķi nav paskaidrots, ka tās ir kontaktlēcas), ne melni mati līdz zemei. Arī izskata ziņā tēlam vēlams būt "parastam", ikdienišķam, normālam.

Ne vienmēr var atrast piemērotu aktieri/dziedātāju savam izskatam, tāpēc tas var mazliet mainīties, pieskaņojoties tavam avataram un/vai parakstam.

Vēl mazliet - forumā pietrūkst afrikāņu, ķīniešu, hindustāņu, krievu - tās ir tikai dažas no it kā milzīgām nācijām, kuras te nav pat parādījušās.

Iepriekšējā nodaļa. Lomu spēļu raksts.
Nākamā nodaļa. Sapostes.
04.10.2008 19:20
Like Post ^
Post Reply User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)