Post Reply 
Tehniskas problēmas. septītā nodaļa
Offline Samanta la Monrefa
Atteicies
22

Izcilie veterāni

Reputation: 0
Vindictus Veridian
Post: #1

NB! Informācija šajā sadaļā ir novecojusi, bet tā tiek atjaunota. Kamēr gaidi, vari uzdot jautājumus Rokasgrāmatas vai foruma neskaidrību pavedienos.
 1. Kā iepostot? Jaunu postu vari uzrakstīt, pavediena augšējā vai apakšējā labajā stūrī uzpiežot uz "ATBILDE". Tad atvērsies atbildes logs, kurā vari ierakstīt savu postu. Ja nepieciešams atbildēt ātri un ārpus LS (piemēram, sarunās), vari izmantot iespēju "ĀTRĀ ATBILDE", kad atbildes logs nav jāatver jaunā lapā, bet parādās zem pavediena. Izmantojot "ātro atbildi", nav redzami formatējuma un smaidiņu joslas.
 2. Kā izveidot jaunu pavedienu? Ja vēlies izveidot jaunu pavedienu, piemēram, Burvestību ministrijā, izvēlies iespēju "PAVEDIENS" pavedienu listes augšējā vai apakšējā labajā stūrī. Lai izveidotu aptauju, izvēlies pogu "APTAUJA".
 3. Kā ielikt avataru, parakstu u.tml.? Kā lietot "My Controls"?

  "My Controls" ir vieta, kurā tu vari izmanīt sava tēla avataru, parakstu un profilu, tajā var nosūtīt arī privātās ziņas. "My controls" atrodas loga labajā augšējā stūrī - tieši zem bannera.
  Atvērsies kaut kas līdzīgs šim
  Vidū ir redzama informācija par tevi un tavu pastkastīti (PZ kasti), bet zemāk - tavs piezīmju bloks. šīs piezīmes neviens nevar redzēt, un vispār bloks ir noderīgs, vienīgi nekad nevajag aizmirst pēc piezīmju pievienošanas nospiest "Update" (man ir gadījies, un tā nebija jauka pieredze).
 4. Pievēršot uzmanību kreisajai malai, pirmais ir Messanger - pastkastīte.

  Compose New Message. Uzrakstīt jaunu vēstuli. Uzpiežot tur, vari uzrakstīt PZ (privāto ziņu) jebkuram CC lietotājam.

  Go to Inbox. Iet uz ienākošajām vēstulēm. Tur redzamas visas ienākošās un jau ienākušās vēstules.

  Sent Items. Nosūtītās vēstules. šeit redzamas visas nosūtītās vēstules. Atceries, ka nosūtītās vēstules automātiski nesaglabājās - lai saglabātos, zem uzrakstītas PZ ir jāatķeksē iespēja "Add a copy of this message to my sent items folder".

  Empty PM Folders. Iztukšot PZ folderus (labi, labi, "iztukšot PZ datnes"). Atķeksējot vajadzīgo folderi, vari to iztukšot. UZMANIES, jo nav iespējas PZ atkal dabūt atpakaļ. Ja tās izdzēš, tās izdzēšās.

  Edit Storage Folders. Izmainīt uzglabāšanas folderus. šeit var izmanīt PZ folderu nosaukumus vai izveidot jaunus folderus.

  PM Buddies/Block List. Adrešu grāmatiņa un bloķētie lietotāji. šeit vari izveidot savu adrešu grāmatiņu ar īsu aprakstu par katru cilvēku, kā arī bloķēt tos, no kuriem nevēlies saņemt sūtījumus.

  Archive Messages. Ziņu arhivēšanas uzstādījumi. Ir iespējams, ka pēc kāda laika - piemēram, 20 dienām - visas pa šo laiku saņemtās ziņas tiek saarhivētas un nosūtītas uz tavu e - pastu.

  Saved (Unsent) PMs. Saglabātās (nenosūtītās) PZ. šeit saglabājas ziņas, kuras esi uzrakstījis, bet neesi nosūtījis.

  Message Tracker. Ziņu izsekotājs. šeit redzamas tās ziņas, kuras tu "izseko". Apstiprinoši atzīmējot "Track this message?" uzrakstītas PZ beigās, tu vari redzēt, vai saņēmējs ziņu ir atvēris (izlasījis), kā arī izdzēst ziņu, pirms viņš to ir izdarījis (piemēram, ja ziņa ir nosūtīta nepareizi vai tu esi pārdomājis).
 5. Personal Profile. Tavs profils.
  Edit Profile info. Izmanīt profila informāciju. šeit vari izmainīt sava profila informāciju - uzrakstīt savu vārdu, dzimšanas dienu, dzīvesvietu un tamlīdzīgi.

  Edit Signature. Izmanīt parakstu. šeit nu ir tā vieta, kur vari izmainīt savu parakstu. Tajā jārīkojas tāpat, kā rakstot postu.

  Edit Avatar Settings. Izmainīt avataru. šeit var izmainīt avataru. Ir divas iespējas, kā to darīt: ielādējot no datora un ielādējot no interneta. Avatars nedrīkst būt mazāks par 150x300 px., taču, lai tas neizkropļotos, ir jādara tā:
  [Image: wh.png]
  šeit jāieraksta avatara īstais izmērs. Citādāk notiks šādi:
  Neizkropļots attēls. Izkropļots attēls.
  [Image: kartespiemeers.png] [Image: kartespiemeers-1.png]
  Change Personal Photo. Izmainīt personīgo foto. Izmainīt tava profila fotogrāfiju, nevis avatarā vai parakstā redzamo foto.

  Options. Opcijas.
  Email Settings. E - pasta uzstādījumi. Vari izmanīt visu ko, kas saistīts ar tavu e - pastu.

  Board Settings. Foruma uzstādījumi. Te var izmainīt visu ko, kas saistīts ar foruma lietošanu.

  Skin and Languages. Skins un valodas. Tur neko nevar un nevajag mainīt.

  Change Email Address un Change Password. Nomainīt e - pasta adresi un nomainīt paroli. Tur, kā jau noprotams, var nomainīt e - pasta adresi un paroli. Tomēr vēlams to nedarīt, jo jaunās paroles ļoti jauki sajaucās ar vecajām, un rezultātā jūs neatceraties ne vienu, ne otru.
Iepriekšējā nodaļa. Biežāk uzdotie jautājumi.
Nākamā nodaļa. Piebildes + skaidrojošā vārdnīca.
17.11.2008 18:22
Like Post ^
Post Reply User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)